portret asi
Cześć! Nazywam się Asia Keńska.
Cieszę się, że tu jesteś i mam nadzieję, że wkrótce będę miała szansę poznać Ciebie i Twoją firmę. Na co dzień zajmuję się promocją i dbaniem o wizerunek innych. Przekuwam pomysły w konkretne działania. Wierzę, że każda firma, za którą stoi człowiek z pasją, ma swoją MOC - trzeba ją tylko wydobyć i pokazać światu. Po to właśnie powstała PRoMocna.
Kim jestem i jak powstała PRoMocna?
Żoną Krzyśka i mamą Hani i Tomka. Całkiem nieźle zorganizowaną optymistką, która po powrocie do pracy po urlopie macierzyńskim zamarzyła o firmie w domu, by już nigdy więcej nie czuć rozdarcia - pisać raporty w biurze czy opiekować się chorym dzieckiem, wybrać się na spacer lub do fryzjera, gdy najdzie mnie ochota czy po "normalnych" godzinach na etacie. I zrobiłam TO! Mam swój biznes i teraz wiem, że pracę swoich marzeń możesz sobie stworzyć. Nazwa początkowo brzmiała zupełnie inaczej - PRoMocna (promocja i PR w jednym mocnym słowie) powstała podczas burzy mózgów na autostradzie: trasa Toruń-Malbork. 
Co robię?
PRoMocna powstała, by pomagać innym firmom zaistnieć w świadomości klienta, w Internecie, na krajowym czy lokalnym rynku. Moje 5-letnie doświadczenie dziennikarskie, 2-letnie w zakresie promocji ngo, ponad 5-letnie w dziale marketingu międzynarodowej marki, pozwoliło mi na stworzenie miejsca, do którego możesz zgłosić się m.in. po:
- teksty na stronę www, artykuły sponsorowane, opisy produktów,
- projekty graficzne bannerów reklamowych, ulotek, wizytówek, plakatów,
- gadżety reklamowe z logo firmy,
- stworzenie i obsługę fan page'a na Facebooku.
Możemy też nawiązać stałą współpracę, dzięki której długofalowo będę pracować w konsultacji z Tobą nad wizerunkiem i promocją Twojej firmy. Zadania, które możesz mi powierzyć to m.in.:
- budowanie strategii i zarządzanie projektami,
- opracowywanie tekstów prasowych i kontakty z mediami,
- nawiązywanie współpracy ze znanymi osobami świata mediów, 
- prowadzenie firmowej strony www,
- działania w mediach społecznościowych,
- organizacja kampanii i eventów promocyjnych.
Współpraca
Obecnie na stałe współpracuję z Olą Budzyńską, Panią Swojego Czasu, jako menadżerka projektów. O tym jak nią zostałam, możesz przeczytać tu.
W wolnym czasie
Spędzam czas z bliskimi. Planuję. Rozmawiam. Czytam. Dużo się uczę - wieczorne webinary i szkolenia on-line to coś, co doceniłam, pracując nad własnym rozwojem.
Lubię
Czekoladę w każdej formie i wieczory filmowe.